obac PL ENG BI DE
Tech-Pol
startofertaCynkownia
Kategorie

Cynkownia

 • Firma "TECH-POL" działa na rynku od 2003 roku. W 2012 roku firma poszerzyła swoja działalność o usługi galwanizerskie. Proces cynkowania odbywa się na nowoczesnej w pełni zautomatyzowanej linii galwanicznej.
   

  Świadczymy usługi galwanizerskie w zakresie pokrywania powłokami cynku. Stosujemy kąpiel alkaliczną o bardzo wysokiej jakości nakładanej powłoki. W procesie wykorzystujemy pasywację wolna od chromu szesciowartościowego. Pasywacja wytworzona na powierzchni ocynkowanej ma równomierną białą barwę o odcieniu niebiesko-fioletowym co stanowi warstwę ochronną przeciw korozyjną.
   

  Cynkowana powierzchnia jest równomierna i spełnia zalecenia norm dotyczących odporności na korozje zgodnie z normą: PN 82/H-97005 - "Ochrona przed korozją, elektrolityczne powierzchnie cynkowe".


  Proces cynkowania wykonujemy na zawieszkach oraz w bębnach obrotowych.

   

  Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii alkalicznych spełniamy wszystkie normy w zakresie ochrony środowiska naturalnego.
  Posiadamy własna oczyszczalnię ścieków przemysłowych poprocesowych.

  Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

  Na życzenie klienta wystawiamy atest na wykonanie usługi.

 • tech-pol-EU-Polska-3.png

  Z przyjemnością informujemy, że nasza Spółka uzyskała dotację na realizację projektu pn. „Zawór antydrganiowy.”

  Projekt jest realizowany w ramach Działania 3.2 Innowacje w MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Celem projektu jest dywersyfikacja oferty o nowy antydrganiowy zawór zwrotny..

  Planowane efekty:

  rozszerzenie oferty produktowej o innowacyjny antydrganiowy zawór zwrotny, który w istotnym stopniu poprawi niezawodność układu sterowania sekcją obudowy zmechanizowanej, eliminując uszkodzenia elementów tego układu, skutkujące wadliwym jego działaniem i wyciekami medium roboczego.

  Wartość projektu: 2 484 600,00 PLN
  Wkład Funduszy Europejskich: 606 000,00 PLN
  Projekt nr WND-RPSL.03.02.00-24-0182/19-003

  DOTACJE UE - obacz pełną listę informacji:

  zobacz.png

   

  TechPol-promocja-plakat2020.png

 • tech-pol-EU-Polska-3.png

  Z przyjemnością informujemy, że nasza Spółka uzyskała dotację na realizację projektu pn. „Powłoki ochronne na detalach”

  Projekt jest realizowany w ramach Działania 3.2 Innowacje w MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Celem projektu jest wdrożenie technologii galwanicznych, czyli pokrywania powłokami ochronnymi - cynkowanie i chromowanie.

  Planowane efekty:

  poszerzenie oferty o znacząco zmodyfikowaną usługę cynkowania, nową usługę chromowania oraz znacząco ulepszone detale z obróbki na CNC (z nowymi powłokami).

  Wartość projektu: 3 321 000,00 PLN
  Wkład Funduszy Europejskich: 810 000,00 PLN
  Projekt nr WND-RPSL.03.02.00-24-0135/18-003

   

 • Fundusze_EUROPEJSKIE_TECH_POL_.jpg